Już w najbliższy czwartek (11.04) rozpoczynamy wielki Finał I ligi, w którym zmierzymy się z drużyną z Suwałk. Oba kluby za cel stawiają sobie zwycięstwo i awans do PlusLigi, która w tym roku jest na przysłowiowe wyciągnięcie ręki.

Po emocjonujących półfinałach przyszedł czas na regenerację oraz przygotowanie się do najważniejszych meczów sezonu. Stalowcy na starcie zmagań będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym parkiecie i do Suwałk jechać z dwoma wygranymi meczami. Jak mówi nasz kapitan,  po ostatnich wygranych zespół jest pewny siebie. – Dla nas istotna jest nasza gra a to, z kim przyjdzie nam zmierzyć się w finale było mniej istotne – przekonuje Patryk Szczurek. – Ważne jest skupienie i koncentracja na własnej grze. Mamy przewagę nad Ślepskiem w postaci własnego boiska i musimy dobrze zacząć te finały.

Bilety wciąż można nabyć w sprzedaży internetowej oraz kasie Hali Nysa. Wszystkich, którym nie uda się kupić biletu na finały zapraszamy w czwartek od 17:30 na transmisję meczu w Polsacie Sport, a w piątek na nasz profil Facebook’owy, na którym przeprowadzimy relację pisemną – start 18:30.

Serdecznie zapraszamy! Stalowcy liczą na Wasze wsparcie! – Jesteśmy dobrze przygotowani do finału rozgrywek, ale na pewno przyda się wsparcie wszystkich kibiców i wspólny doping z klubem kibica! – mówi libero Mateusz Czunkiewicz. – Głośny doping na pewno pomoże w osiągnięciu wyniku, który wszyscy  w Nysie oczekujemy.