W związku z licznymi zapytaniami kibiców odnośnie obecnych zmian w klubie informujemy, iż obecny zarząd w postać:
Prezesa — Wojciecha Zwardonia
Wiceprezesa — Piotra Szczurka
Skarbnika – Grzegorza Jasiok
Piastować będzie to stanowisko do momentu utworzenia sportowej spółki akcyjnej, która jest koniecznym warunkiem występu naszego zespołu w PlusLidze.
Zmiany w obecnej chwili nie są wynikiem, żadnych układów politycznych. Mają one na celu jedynie poprawę sytuacji klubowej i osiągniecie w krótkim czasie upragnionego awansu do PlusLigi.

Sztab szkoleniowy wraz z zawodnikami bez najmniejszych zmian realizuje założone cele oraz przygotowuje się do najbliższego spotkania wyjazdowego z zespołem APP Krispol Września.

Mediami społecznościowymi w obecnej chwili zajmują się osoby od lat związane z klubem m.in. Zosia Cholewa. Jak również poszukujemy nowych osób do zespołu. Zmiany w tym zakresie nie będą miały żadnego wypływu na prowadzenie FB, a już jutro przedstawimy Państwu sylwetkę oraz krótki wywiad z naszym nowym zawodnikiem. Jak również  obecną sytuację zdrowotną Michała Makowskiego oraz Kamila Długosza.

Informujemy, iż materiały publikowane na stronie związane ze Starostwem Powiatowym, bądź też innymi organami publicznymi związany jest z umową sponsoringowa, która zobowiązuje nas na czynną reklamę wszystkich naszych sponsorów.