W związku z decyzją władz państwowych dotyczących organizacji imprez masowych, w tym wydarzeń sportowych, informujemy, że mecze domowe naszej drużyny, na moment obecny, będą rozgrywane bez udziału publiczności.

Stal Nysa S.A. przystępując do rozgrywek Krispol 1. Ligi, wystąpiła do służb uprawnionych do wydania zgody na rozgrywki sportowe, zgodnie z przepisami o organizacji imprez masowych. W związku z dzisiejszą decyzją Prezesa Rady Ministrów o odwołaniu imprez masowych na terenie Polski, Stal Nysa S.A. nie planuje rozgrywać meczów z udziałem jakiejkolwiek publiczności (dotyczy to również kibiców, którzy nabyli karnety na obecny sezon) oraz organizować spotkań w innej formule (tj. jako impreza sportowa w hali zamkniętej niebiletowana – do 300 osób).

Wszystkie powyższe czynności mają na celu jedynie zapewnienie bezpieczeństwa zarówno Wam, kibicom, zawodnikom, sztabom szkoleniowym jak i wszystkim innym osobom, które poprzez udział w wydarzeniu są bezpośrednio narażone na szkodę i ryzyko zachorowania na koronawirusa.

Powyższa decyzja obowiązuje od dzisiaj, tj. 10.03.2020 r. do odwołania.