Przed nami siódma kolejka KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Tym razem, na wyjeździe, zmierzymy się z piątą drużyną w tabeli – KFC Gwardią Wrocław. Hitowe spotkanie kolejki transmitowane będzie w Polsacie Sports News. Początek meczu o 20:15.

Gwardziści w tym sezonie zanotowali cztery wygrane i tylko dwie porażki, a co więcej – grają na własnym terenie. Zespół z Wrocławia z pewnością chce zrehabilitować się swoim kibicom za ostatnią przegraną z LUK Politechniką Lublin. Stalowcy z kolei chcą odczarować Orbitę, w której w zeszłym sezonie ulegli wrocławianom 0:3. A co najważniejsze – chcą podtrzymać zwycięską passę. Do tej pory nie przegrali żadnego spotkania w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn.

 – Na pewno będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę, ale z drugiej strony my będziemy chcieli podtrzymać serię zwycięstw. Zapowiada się zatem ciekawy mecz – mówi Kamil Dembiec, libero Stali Nysa.

Faworytem tego spotkania jest drużyna Stali Nysa, ale jedno jest pewna – KFC Gwardia Wrocław tanio skóry nie sprzeda. Czy nysianie utrzymają zwycięską passę i odczarują Halę Orbita? Przekonamy się już jutro.