Aktualności

czwartek, 11 styczeń 2018 14:16

Święto siatkówki w Nysie. Gdańsk z awansem.

To było prawdziwe święto siatkówki w Nysie.

Jak w zeszłym tak i w tym roku do Nysy w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski zawitał zespół PlusLigi. W zeszłym sezonie gdańszczanie byli lepsi od Stalowców wygrywając w Nyskim Kotle 1:3 (19:25, 24:26, 25:19, 17:25). Wczoraj w nowej hali w Nysie również Trefl odniósł zwycięsto 3:0 (25:19, 25:17, 26:24). Jak mówi przysłowie „do trzech razy sztuka”, czekamy na przyszłoroczny turniej Pucharu Polski a może znów spotkamy się z podopiecznymi trenera Anastasiego i wtedy to nysanie będą górą. Teraz życzymy drużynie z Gdańska jak najlepszego wyniku w dalszej części rozgrywek.

Piotr Łuka - Przed spotkaniem rozmawialiśmy w szatni z chłopakami, że to jest święto dla nas. Święto siatkówki dla kibiców i dla wszystkich sympatyków tego sportu. Podchodziliśmy do spotkania, powiedzmy na pełnym luzie o ile można podejść do takiego meczu, przeciwko takiej drużynie jak Trefl Gdańsk na luzie. Przypomnijmy, że grają tutaj obecni mistrzowie świata Mateusz Mika, Piotrek Nowakowski, reprezentanci Polski, reprezentanci innych krajów, były trener naszej reprezentacji Andrea Anastasi. Także to jest zespół, który według mnie w tym roku będzie się liczył w walce o medale PlusLigii. Dla nas był to zaszczyt i honor zagrać z Treflem. Trochę sobie dzisiaj zażartowałem na odprawie przedmeczowej, że dzisiaj Nysa płacze ale nie nad naszym losem a nad losem Trefla. Wprowadziliśmy troszeczkę zabawy w tym wszystkim, ponieważ my też musimy się jakoś motywować. Uważam, że mamy fajny zespół, waleczny a teraz jesteśmy w trudnym momencie ale robimy wszystko, żeby z niego wyjść i żeby walczyć do końca o każdą piłkę.

Relacja ze spotkania, rozpiska punkt za punkt oraz statystyki -> KLIK!

Fotorelacja ze spotkania!

Czytany 494 razy

Media

Konferencja prasowa po spotkaniu.

Skomentuj

Administrator strony www.stalnysa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Zamieszczone opinie należą do ich właścicieli.

    znajdź nas na
   FACEBOOK

 

Polecane strony:

www.siatka.org
www.pzps.pl
www.plusliga.pl

 


Stal AZS PWSZ Nysa
Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych Aktywna Nysa

Adres: ul. Ogrodowa 4, 48-300 Nysa

Telefon: 531 388 356

E-mail: klub@stalnysa.pl