Aktualności

poniedziałek, 15 styczeń 2018 19:48

Skład zostaje bez zmian!

Zarząd Stali Nysa na dzisiejszym posiedzeniu zadecydował, że trener Piotr Łuka oraz wybrany przez niego sztab szkoleniowy ZACHOWAJĄ posady zgodnie z kontraktem do końca sezonu 2017/2018.

Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie dotykają zespół w tym sezonie, więc nie można obarczać winą sztabu za sytuacje losowe. Trener - debiutant, któremu postanowiliśmy przed sezonem powierzyć rolę "dyrygenta" Stali Nysa otrzymuje od nas pełne zaufanie co najmniej do końca bieżącego sezonu. Liczymy oczywiście na przerwanie serii porażek i wywalczenie w ostatnich sześciu kolejkach fazy zasadniczej awansu do rundy play-off.

Ponadto na prośbę środowiska kibicowskiego oraz troski trenera Piotra Łuki o relacje pomiędzy włodarzami klubu a kibicami, Zarząd Stali Nysa postanowił we wszystkich oficjalnych materiałach związanych z klubem posługiwać się WYŁĄCZNIE historycznym herbem. Nie uda nam się wykonać tego z dniem dzisiejszym, natomiast stopniowo i widocznie będziemy informować zainteresowanych i oczyszczać materiały klubowe m.in stronę internetową. Pragniemy zachęcić Nyska Grupa Ultras do gorącego dopingu w środę w HALA NYSA, który będzie dla zespołu meczem za "sześć punktów" .

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Stali Nysa

Czytany 864 razy

Skomentuj

Administrator strony www.stalnysa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Zamieszczone opinie należą do ich właścicieli.

    znajdź nas na
   FACEBOOK

 

Polecane strony:

www.siatka.org
www.pzps.pl
www.plusliga.pl

 


Stal AZS PWSZ Nysa
Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych Aktywna Nysa

Adres: ul. Ogrodowa 4, 48-300 Nysa

Telefon: 531 388 356

E-mail: klub@stalnysa.pl