Aktualności

czwartek, 18 styczeń 2018 10:32

Punkty zostają w Nysie

We wczorajszym meczu siedemnastej kolejki Stalowcy wygrali z KPSem Siedlce 3:1. Zgromadzeni w hali przy ul. Sudeckiej kibice byli światkami prawdziwego siatkarskiego widowiska pełnego zwrotów akcji. Na boisku, po długiej przerwie w grze, pojawił się Michał Makowski

Nysanie rozpoczęli mecz od seta wygranego 25:22. W kolejnym, mimo zdecydowanej przewagi przez większość partii, pozwolili wydrzeć sobie wygraną w końcówce i ulegli przyjezdnym 24:26. W partii trzeciej Stal niesiona dopingiem wypełnionej po brzegi hali ponownie wygrała 25:21. W kolejnym secie dominowali gracze KPS-u, ale nysanie mozolnie odrabiali straty i dominowali w końcówce, w której zwyciężyli 25:23, a w całym spotkaniu 3:1. 

To był horror z happy endem. Chyba mało kibiców wierzyło, że 4 seta da się wyciągnąć z wyniku 13-20, ale udało się. Te punkty są niezmiernie ważne ze względu na sytuację w tabeli. Myślę, że dzisiejsza pierwsza wygrana w nowej hali uskrzydli nas i zmotywuje do jeszcze większej walki. - Piotr Łuka.

Wiedzieliśmy, że ten mecz jest dla nas naprawdę bardzo ważny, bo mieliśmy teraz mały dołek i potrzebowaliśmy wygranej, tym bardziej, że zespół z Siedlec był tylko punkt za nami. Cieszę się, że udało nam się tutaj wygrać za trzy punkty i odskoczyć od bariery spadkowej. Wiadomo, że w tabeli jest strasznie ciasno, a na szczęście udało nam się jakoś przemóc i odczarować tę halę, bo to pierwsze zwycięstwo w tym obiekcie Łukasz Owczarz.

Fotorelacja ze spotkania.

Źródło: radio.opole.pl + Miasto i Gmina Nysa + inf. własna

Czytany 484 razy

Media

Skomentuj

Administrator strony www.stalnysa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Zamieszczone opinie należą do ich właścicieli.

    znajdź nas na
   FACEBOOK

 

Polecane strony:

www.siatka.org
www.pzps.pl
www.plusliga.pl

 


Stal AZS PWSZ Nysa
Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych Aktywna Nysa

Adres: ul. Ogrodowa 4, 48-300 Nysa

Telefon: 531 388 356

E-mail: klub@stalnysa.pl