Aktualności

poniedziałek, 22 styczeń 2018 16:27

Sięgnąć po kolejne zwycięstwo

Wyjątkowo w piątek Stalowcy rozegrają spotkanie dziewiętnastej kolejki. Podopieczni Piotra Łuki wyjdą na parkiet w Sanoku by z miejscową drużyną walczyć o kolejne potrzebne punkty.

Po wygranym meczu w Spale drużyna z Opolszczyzny awansowała na piąte miejsce w tabeli gromadząc na swoim koncie trzydzieści dwa oczka. Gracze z Sanoka zajmują natomiast miejsce dziewiąte i mają dwadzieścia cztery punkty. Drużyny w tym sezonie mierzyły się już dwa razy. Goście z podkarpacia na Opolszczyźnie zawitali już przed sezonem by wziąć udział w Memoriale Zdzisława Kiczyńskiego. W pierwszym meczu turnieju Stal Nysa podejmowała TSV Sanok, Stalowcy tylko podczas pierwszego seta pozwolili gościom na wygraną, pewnie dominując w kolejnych partiach i zwyciężając 3:1 (22:25, 25:16, 25:12, 25:20). Drugie spotkanie miało miejsce w Nyskim Kotle w sobotę, jedenastego listopada, wtedy po ważne punkty sięgnęła Stal AZS PWSZ Nysa, która pokonała TSV Sanok 3:1 (25:20, 25:15, 18:25, 25:18). Szczególnie w dwóch pierwszych setach podopieczni Piotra Łuki kontrolowali boiskowe wydarzenia. Wówczas zanosiło się na ich pewną wygraną, ale w trzeciej odsłonie przebudzili się siatkarze z Podkarpacia. Za ciosem nie poszli jednak w czwartym secie, przez co musieli obejść się smakiem jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę by i w trzecim spotkaniu tego sezonu odnieśli zwycięstwo i przywieźli na Opolszczyznę komplet punktów.

Czytany 465 razy

Skomentuj

Administrator strony www.stalnysa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Zamieszczone opinie należą do ich właścicieli.

    znajdź nas na
   FACEBOOK

 

Polecane strony:

www.siatka.org
www.pzps.pl
www.plusliga.pl

 


Stal AZS PWSZ Nysa
Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych Aktywna Nysa

Adres: ul. Ogrodowa 4, 48-300 Nysa

Telefon: 531 388 356

E-mail: klub@stalnysa.pl