Aktualności

niedziela, 04 marzec 2018 09:30

W play-off 1:2

W ćwierćfinale play-off 1 ligi mężczyzn po trzech meczach APP Krispol Września prowadzi 2:1. Jeżeli nas zawodnicy chcą zostać w grze, już dzisiaj muszą wygrać kolejny pojedynek z podopiecznymi Mariana Kardasa.

We wszystkich trzech partiach sobotniego spotkania wyrównana walka toczyła się tylko w pierwszych fragmentach. Potem rywale odskakiwali na kilka punktów, a z czasem powiększali przewagę. Nadzieje w serca kibiców wstąpiły tylko w drugiej odsłonie, kiedy od stanu 11:19 Stalowcy zdobyli 6 punktów z rzędu, a potem zaatakowali jeszcze mocniej i wyszli na prowadzenie 23:22. Niestety, końcówka należała do gości, którzy lepiej wytrzymali wojnę nerwów. Trzeci set był już zupełnie jednostronny. Krispol pierwszą piłkę meczową miał przy stanie 13:24.

Niedziela 04.03.2018, godz: 17:00, HALA NYSA ul. Sudecka 23

Jak Stal Nysa wyrówna dzisiaj stan rywalizacji to po wygranym meczu, zawodnicy Piotra Łuki pojadą do Wrześni na decydujący piąty pojedynek. Na zwycięzcę naszej pary play-off w półfinale czeka już AZS Częstochowa.

Fotorelacja ze spotkania. 

Źródło: nto.pl + inf. własna

Czytany 697 razy

Media

Skomentuj

Administrator strony www.stalnysa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Zamieszczone opinie należą do ich właścicieli.

    znajdź nas na
   FACEBOOK

 

Polecane strony:

www.siatka.org
www.pzps.pl
www.plusliga.pl

 


Stal AZS PWSZ Nysa
Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych Aktywna Nysa

Adres: ul. Ogrodowa 4, 48-300 Nysa

Telefon: 531 388 356

E-mail: klub@stalnysa.pl