Dla najbardziej wymagających fanów siatkówki przygotowaliśmy specjalną ofertę VIP GOLD. Oferujemy Państwu dostęp do zamkniętej i najbardziej prestiżowej strefy w HALI NYSA usytuowanej tuż nad boiskiem. To idealna przestrzeń do nawiązywania nowych relacji biznesowych. W strefie VIP GOLD zapewniamy najwyższą jakość usług, która pozwoli na przeżywanie wielkich sportowych emocji w komfortowych warunkach.

Dbając o Państwa prywatność, dostęp do tej strefy mają tylko posiadacze karnetów VIP GOLD, a specjalnie przygotowana strefa cateringowa niewidoczna jest z innych miejsc na hali. Po każdym meczu w strefie VIP będziecie mieli Państwo okazję spotkać się z przedstawicielem drużyny lub sztabu szkoleniowego. Dołączając do prestiżowego grona VIP GOLD uprawniamy Państwa do wykorzystania logo „Stal Nysa VIP GOLD” oraz tytuł „Stal Nysa Business Club” we własnej działalności PR.

W ramach oferty otrzymują Państwo:
– miejsce w specjalnie wydzielonej, zamkniętej strefie VIP GOLD podczas wszystkich spotkań ligowych i pucharowych rozgrywanych w HALI NYSA,
– catering na zimno,
– napoje w formie „open bar”,
– oddzielne wejście na halę,
– szalik klubowy,
– personalizowana koszulka meczowa z autografami zawodników,
– kolacja biznesowa z zespołem i sztabem szkoleniowym,
– statystyki meczowe po każdym secie.

Wartość karnetu:
2 200 zł