Breadcrubs-image
Dom Mody Nysa gra z nami!

Dom Mody Nysa przy ul. Drzymały 1, to salon firmy Magmod, dla mężczyzn i kobiet,​ którzy cenią elegancję połączoną z „modowym pazurem”.

Firma powstała w Nysie w 1990 roku. Od początku zajmujemy się produkcją garniturów męskich. Jednak w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na krawiectwo miarowe, zaczęliśmy projektować i szyć garnitury okazjonalne oraz stroje wieczorowe i suknie ślubne.

Technologia konstrukcji-kroju oparta jest na komputerowym programie do projektowania i konstrukcji  odzieży, przy użyciu którego jesteśmy w stanie stworzyć garnitur o idealnym kroju na każdy typ sylwetki, praktycznie w każdym rozmiarze.

Realizujemy zamówienia dla indywidualnych klientów, oferujemy szycie strojów dla firm, orkiestr, agencji ochrony oraz krótkie serie dla naszych salonów i sklepów.

 Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. 

 „Dom Mody Nysa” to profesjonalne doradztwo. Dzięki wysoko wykwalifikowanym krawcom jesteśmy w stanie uszyć garnitur zgodne z najnowszymi trendami mody. U nas można ubrać się „od stóp do głów”, wybierając dodatki, które sprawią, że Twój strój będzie kompletny.

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry