Breadcrubs-image
Komunikat dotyczący karnetów na sezon 2021/2022

Drodzy kibice,

W związku z wciąż dynamiczną sytuacją pandemiczną, przez kilka miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad najlepszym rozwiązaniem w kwestii sprzedaży karnetów na nadchodzący sezon. Szukaliśmy wyjścia, które zadowoli wszystkie strony, a także pozwoli zrekompensować Państwu niewykorzystane karnety z sezonu 2020/2021. Dziękujemy wszystkim karnetowiczom za wsparcie w poprzednim sezonie oraz kupno karnetu mimo niepewnej sytuacji.

W tym roku przewidzieliśmy cztery etapy sprzedaży karnetów. Pierwsze trzy etapy przeznaczone są dla osób, które posiadają karnety z sezonu 2020/2021. Ostatni, czwarty etap otwarty jest dla wszystkich kibicw.

Terminarz sprzedaży karnetów:
I etap 17 -18 września
II etap 19 – 20 września
III etap 21 – 22 września
IV etap 23 – 24 września

Ceny karnetów oraz zasady poszczególnych etapów opisane są w załączniku do niniejszego komunikatu. KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ ZAŁĄCZNIK

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc dla osób niepełnosprawnych w hali, osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestniczeniem w meczach naszej drużyny lub ich opiekunowie, proszeni są o wysłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres e-mail: klub@stalnysa.pl w terminie do 20.09.2021 r. do godziny 24:00. Nie prowadzimy zapisów telefonicznych oraz stacjonarnych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry