Już jutro nasza drużyna powalczy o ósme zwycięstwo w sezonie 2019/2020 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Tym razem zmierzymy się z ósmą drużyną w tabeli – MCKiS Jaworzno. Początek spotkania o 18:30.

Podopieczni Mariusza Syguły bardzo dobrze rozpoczęli tegoroczne rozgrywki, wygrywając trzy mecze z rzędu i zostając wiceliderem tabeli. Ostatnie porażki z Mickiewiczem Kluczbork, ZAKSĄ Strzelce Opolskie oraz LUK Politechniką Lublin sprawiły, że jaworznianie spadli na ósmą lokatę w tabeli.

Stal Nysa natomiast nie przegrała żadnego meczu w tym sezonie, tracąc zaledwie punkt w ostatnim spotkaniu z KFC Gwardią Wrocław. Siatkarze z Jaworzna z pewnością będą chcieli udowodnić, że trzy wygrane na początku sezonu to nie był przypadek, a podopieczni Krzysztofa Stelmacha – zanotować kolejne trzy oczka na swoim koncie.

– Przed nami mecz z bardzo groźnym rywalem z Jaworzna. Jest to bardzo niebezpieczny zespół. My musimy być skoncentrowani na własnej grze, bo wiadomo, że przyjeżdżając do lidera na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. – mówi statystyk Stali Nysa, Michał Róg.

Czy naszej drużynie uda się odnieść ósme zwycięstwo w sezonie? Przekonamy się już jutro. Początek spotkania o 18:30 w Hali Nysa.

Bilety stacjonarne: do nabycia w kasie Hali Nysa dziś do godziny 18:00 / w dniu spotkania na 1.5 h przed meczem

Bilety on-line: http://stalnysa.ticketik.pl/#!/Organizator

Dołącz do wydarzenia na facebooku!