Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Stal Nysa gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Siatkarze, członkowie sztabu szkoleniowego oraz zarząd Stali Nysa S.A. serdecznie zapraszają do udziału w licytacji gadżetów klubowych, z których dochód w całości zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę 12.01.2020 w Hali Nysa będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję wylicytować gadżety klubu Stal Nysa S.A.:

– Koszulkę meczową z sezonu 2018/2019 z podpisami ówczesnych zawodników oraz sztabu

– Koszulkę meczową z sezonu 2019/2020 z podpisami zawodników oraz sztabu

– Gadżety klubowe (kalendarz, koszulka “pasiak”, czapka zimowa, czapka z daszkiem, szalik dziany duży, szalik “pasiak”). Dodatkowo każdy z tych gadżetów na życzenie zwycięzcy licytacji może zostać podpisany przez całą drużynę lub przez wybranego zawodnika.

A teraz czas na wisienkę na torcie!
Główną nagrodą, którą przekazujemy na licytację jest… WYJAZD DLA 2 OSÓB WRAZ Z DRUŻYNĄ NA MECZ DO KRAKOWA! Spotkanie zaplanowane jest na 22.02.2020 r.

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda wyjazd oraz dzień meczowy z perspektywy drużyny? Myśleliście o tym, co robią zawodnicy przed meczem? Jak wygląda odprawa przedmeczowa? Masz jedyną i niepowtarzalną okazję, by to zobaczyć i wziąć w tym udział!

Wyjazd obejmuje:

– Przejazd autokarem wraz z zawodnikami,

  • Nocleg w hotelu,
  • Posiłki wraz z drużyną,
  • Udział w porannym rozruchu oraz odprawie przedmeczowej,
  • Przejazd na mecz,
  • Wspólna kolacja,
  • Powrót autokarem do Nysy.

Zapraszamy do licytacji, która odbędzie się już w niedzielę (12.01.2020 r.). Początek finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o 16:30 w Hali Nysa.