W ramach 21. kolejki 1. ligi mężczyzn nasz zespół na własnym parkiecie BBTS Bielsko-Biała. Stalowcy zrewanżowali się za listopadową porażkę w hali „Pod Dębowcem” i pokonali rywali 3:1.

Sobotnie spotkanie pomiędzy zespołami zajmującymi odpowiednio czwarte i szóste miejsce w tabeli zakończyło się dziewiątym ligowym zwycięstwem Stali przed własną publicznością. Pozwoliło to zwiększyć dystans dzielący oba zespoły do 7 punktów. Mecz miał znajomy przebieg, bo Stalowcy prowadząc wysoko w pierwszym secie (24:17) przysporzyli sobie i zgromadzonym w obiekcie kibicom trochę nerwów i zwyciężyli dopiero w końcówce (25:23). Niestety już na samym początku meczu groźnie wyglądającej kontuzji doznał Michał Makowski. Wkrótce oficjalne informacje dotyczące urazu.

Set numer dwa to również już tradycyjnie oddanie inicjatywy zespołowi przyjezdnych, którzy swoje zdobycze punktowe opierali głównie na atakującym – Olegu Krikunie, który jest aktualnie najlepszym punktującym ligi. W tym spotkaniu dołożył kolejne 23 punkty. Dobrze prezentowali się również Bartosz Cedzyński, który skutecznie blokował siatkarzy w żółto-niebieskich strojach oraz kapitan bielszczan – Jarosław Maciończyk. Przyjezdni zwyciężyli w tej partii 25:21 i doprowadzili do remisu. Było to jednak wszystko na co było stać podopiecznych braci Gradowskich w tym meczu. Kolejne dwie odsłony do dominacja Stali i zwycięstwa odpowiednio do 14 i 11. Świetne zawody rozegrał Łukasz Owczarz, który zakończył pojedynek skutecznym atakiem, a w całym meczu atakował z prawie 70% skutecznością! Cały zespół zasłużył na pochwałę, natomiast na kolejne wyróżnienie zasługuje środkowy bloku – Moustapha M`Baye, który zagrał kolejne bardzo dobre zawody atakując z 60% skutecznością i dokładając do tego dwa asy serwisowe i pięć punktowych bloków! MVP spotkania wybrany został kapitan naszego zespołu – Patryk Szczurek