Ostatni mecz 2018 roku w wykonaniu Stali Nysa to prawdziwy tytułowy rollercoaster. Pierwszy set to absolutna dominacja i zwycięstwo różnicą 14! punktów. Kolejna partia to już zdecydowanie lepsza gra gospodarzy i pogoń Stalowców, która mogła okazać się skuteczna. Nie wykorzystaliśmy jednak piłki setowej przy wyniku 24:23 i to KPS lepiej rozegrał końcówkę i wygrał 27:25. Trzecia odsłona to pewne prowadzenie naszego zespołu od początku, aż do końca i zwycięstwo 25:20. Czwartego seta możemy żałować najbardziej, ponieważ koncentracji wystarczyło do stanu 17:12. Gdy już wydawało się, że zmierzamy ku zakończeniu tego spotkania, niespodziewanie gra zupełnie się odwróciła i siatkarze z Siedlec zdołali doprowadzić do tie-breaka. Piąty set podobnie jak cały mecz wprawił w osłupienie zgromadzonych w hali kibiców! Dlaczego? Ponieważ przy zmianie stron KPS prowadził 8:4, a gdy za moment tablica wyników wyświetliła 12:8 fani byli bardzo aktywni i wraz z zespołem pewnie zmierzali po zwycięstwo. Jednak gracze w żółto-niebieskich strojach wykonali ostatni zryw i wygrywając fragment 7:1 wyrwali tego seta i zwyciężyli 3:2.

MVP : Moustapha M`Baye

KPS Siedlce –  Stal Nysa 2:3
(11:25, 27:25, 20:25, 25:22, 13:15)

Życzymy zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia! Moc prezentów pod choinką, nieskończonych uśmiechów i wielu wspaniałych chwil ze Stalą Nysa! Odpoczywamy, ładujemy baterię i widzimy się zaraz po świętach! Wesołych!