Breadcrubs-image
Boxik - Catering Dietetyczny gra ze Stalą Nysa!

Boxik - Catering Dietetyczny w sezonie 2021/2022 gra ze Stalą Nysa! Co to jest Boxik Catering?

Boxik Catering to firma specjalizująca się w przygotowaniu diet pudełkowych. Działamy na terenie Ząbkowic, Kłodzka, Nowej Rudy oraz Nysy. Codziennie rano produkujemy świeże boxiki dla Naszych klientów, ze starannie dobranych składników, świeżych warzyw i owoców. Jadłospisy układane są przez dietetyków klinicznych. W swojej ofercie posiadamy do wyboru diety Standardowa, Wegetariańska, Niski Indeks Glikemiczny, Gluten Free oraz Sport o kalorycznościach dostosowanych do każdej osoby indywidualnie. Mamy możliwość doboru diety oraz posiłków na podstawie wstępnego wywiadu telefonicznego.

Dla kogo jest catering pudełkowy? Jakie są zalety korzystania z cateringu?

1. Inwestujemy w swoje zdrowie - Catering pudełkowy jest głównie kojarzony z zawodowcami którzy muszę pilnować swoich kalorii, tak aby utrzymać formę lub dopiero przygotowują się do zawodów. Nic bardziej mylnego. Catering pudełkowy jest dla osób które chcą o siebie zadbać, a niekoniecznie w trakcie dnia pracy starcza im czasu na gotowanie swoich posiłków.
2. Duża oszczędność czasu - Wielokrotnie widzimy jak Nasi znajomi przychodzą do pracy ze starannie przygotowanymi posiłkami. Dziennie na przygotowanie takich posiłków tracimy ok. 2-3 godzin( biorąc pod uwagę fakt, że musimy zrobić najpierw zakupy a następnie to wszystko ugotować).
3. Mamy możliwość jedynie uzupełnienia swojego wyżywienia o pudełka - Korzystanie z cateringu pudełkowego wcale nie oznacza, że musimy od razu brać całodniowe wyżywienie. Dużą zaletą takiego cateringu jest możliwość jedynie uzupełniania swojego żywienia w poszczególne posiłki.
4. Wcale nie wychodzi drożej - Ceny całodniowego żywienia wahają się w granicach 55-70 zł ( przy opcji 5 posiłków dziennie).
5. Wygoda przede wszystkim - Nasi kierowcy dostarczają posiłki codziennie pod Twoje drzwi, nie trzeba się ruszyć z domu. Nie ma Cię w domu? Nie ma problemu możesz bezpłatnie zmienić adres dostawy (na terenie dostaw) lub zostawimy paczkę w wyznaczony przez Ciebie miejscu. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z Nami pod nr tel. 504 089 900 Ze względu na dużą różnorodność w cenach, dokładny cennik można znaleźć na Naszej stronie www.boxikcatering.pl w zakładce „Wybierz swoją dietę”, po wybraniu indywidualnego wariantu.

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry