Breadcrubs-image
Cukry Nyskie grają z nami w kolejnym sezonie!

Znana wszystkim nyskim sympatykom siatkówki firma Cukry Nyskie po raz kolejny będzie wspierała Stal Nysę.  W trakcie uroczystej konferencji Prezesi Robert Prygiel oraz Andrzej Chomyszczak podpisali umowę sponsorską na sezon 2021/2022.

- Bardzo się cieszymy, że Cukry Nyskie przedłużają z nami współpracę na kolejny sezon. To ważny sponsor, który jest z Klubem już od wielu lat. Pragnę również zaznaczyć, że duży udział w kontynuacji tej umowy ma były Prezes Marek Majka - mówił Prezes STAL Nysa S.A. Robert Prygiel.

- Jako Prezes Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie mogę powiedzieć, że decyzja o sponsorowaniu klubu Stal Nysa na kolejny sezon była dla nas z jednej strony oczywista, ponieważ bardzo ważne jest dla nas wspieranie aktywności sportowej oraz lokalnego klubu, a z drugiej strony niełatwa ze względu na obecną trudną sytuację rynkową spowodowaną COVID 19.  Mamy nadzieję, że również w kolejnych sezonach będziemy mogli razem współpracować - mówił w trakcie konferencji Prezes Cukrów Nyskich Andrzej Chomyszczak.

"Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie to Firma z ponad 70 letnią tradycją, która jest producentem wafli, herbatników oraz markizy.
Naszą główną misją jest produkowanie ciasteczek z dobrych i sprawdzonych surowców, które będą umilać słodką chwilę nie tylko konsumentów w Polsce ale również i na całym świecie.
Warto również dodać, że jako lokalna Firma przykładamy bardzo dużą wagę do promowania aktywności fizycznej oraz sponsorowania drużyn sportowych.
W związku z tym również i w tym sezonie zdecydowaliśmy się wspierać klub sportowy Stal Nysa jak i w poprzednich latach".

 

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry