Breadcrubs-image
Grupa Otmuchów - właściciel marki Odra sponsorem Stali Nysa w sezonie 2021/22!

Grupa Otmuchów - właściciel marki Odra po raz kolejny będzie wspierała drużynę Stali Nysa. Dziś miała miejsce uroczysta konferencja prasowa, w trakcie której Prezesi Zarządów ogłosili współpracę na kolejny rok.

- Jest to dla nas bardzo radosny moment, że Grupa Otmuchów po raz kolejny będzie wspierać klub. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy i firma Grupa Otmuchów będzie dumna, że jesteśmy nośnikiem reklamy dla Państwa firmy - mówił Prezes STAL Nysa S.A. Robert Prygiel.

- Jest nam, bardzo miło, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy, z klubem, który posiada takie tradycje, Klubem, który jest dla nas bardzo ważny, dlatego że nasza marka Odra jest związana z lokalną społecznością, z byciem blisko naszych konsumentów i pracowników. Klub Stal Nysa jest głównym zapalnikiem emocji dla mieszkańców Nysy i okolic. Mamy nadzieję, że nasi konsumenci i kibice to będzie jedność i nasza współpraca będzie trwała dłużej. Mamy nadzieję, że razem będziemy odnosić sukcesy - mówił w trakcie konferencji Prezes Grupy Otmuchów Marek Piątkowski.

Właściciel marki Odra to jeden z wiodących polskich producentów słodyczy. W Grupie Otmuchów są aż cztery zakłady produkcyjne: w Nysie, Brzegu i dwa w Otmuchowie.

Grupa Otmuchów od lat z pasją produkuje słodycze. Historia marki ODRA sięga 1946 r. Pod marką Odra znajdziemy m.in. takie popularne produkty jak: chałwy, trufle, „Opolanki” Galaretki czekoladowe, Duetki czy Mleczka. Słodycze są dostępne w największych krajowych i międzynarodowych sieciach handlowych m.in. w Biedronce, Kauflandzie, Auchan, Dino, Carrefourze, Lewiatanie oraz mniejszych sklepach w Polsce i za granicą.

Słodycze marki Odra towarzyszą ludziom w miłych momentach. Chcemy razem z naszym sponsorem tworzyć wyjątkowe historie, którymi warto się dzielić i które warto wspominać.

 

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry