Breadcrubs-image
Mistrz Świata trenuje ze Stalą Nysa!

Bartosz Kurek od poniedziałku trenuje z naszą drużyną. MVP Mistrzostw Świata po zakończeniu zgrupowania z reprezentacją Polski przyjechał do Nysy, by trenować wspólnie z siatkarzami Stali Nysa pod okiem Krzysztofa Stelmacha i Wojciecha Janasa.

Jako pretendent do utrzymania się w PlusLidze wybieramy sobie najlepszych sparingpartnerów. Takim bez wątpienia jest Bartosz Kurek, który dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom wnosi wysoką jakość i dokłada swoją cegiełkę w przygotowaniach naszych zawodników do pierwszego po piętnastu latach sezonu w PlusLidze.

Dziękuję bardzo Stali Nysa za możliwość uczestniczenia w treningach razem z zespołem. Nigdy nie ukrywałem swoich ciepłych uczuć względem miasta i klubu. Co do treningów – to nie jest to moje pierwsze spotkanie z Trenerem Stelmachem, więc wiedziałem czego się mniej więcej spodziewać. Mogę powiedzieć, że Nysa z całą pewnością ma bardzo zgrany i profesjonalny sztab szkoleniowy. Cala drużyna pracuje bardzo dobrze i z pełnym zaangażowaniem, mimo ze to dopiero etap wchodzenia na wyższe obroty, ale dla mnie to bardzo ważne żeby nie wypaść z rytmu treningowego przed kolejnym zgrupowaniem kadry polski. Mam nadzieję jeszcze nie raz zawitać na treningach, bo atmosfera w klubie i drużynie sprzyja samodoskonaleniu – mówił Bartosz Kurek. – Przede wszystkim jednak czuję się kibicem Stali i cieszę się, że będę mógł w przyszłym sezonie oglądać zespół w PlusLidze. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie tylko wstępem do kolejnych tłustych lat dla Nyskiej siatkówki – dodał MVP Mistrzostw Świata.

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry