Breadcrubs-image
Przed nami drugie Derby Opolszczyzny

Tournée wyjazdowe Stali Nysa trwa. Tym razem żółto - niebiescy jadą do Kędzierzyna - Koźla, gdzie już w sobotę zmierzą się z miejscową ZAKSĄ w ramach 14. kolejki PlusLigi. Początek spotkania o 14:45. Transmisja w Polsacie Sport.

Spotkanie w Kędzierzynie będzie pierwszym spotkaniem rundy rewanżowej. Drużyny spotkały się podczas inauguracji sezonu - wtedy pewne zwycięstwo w trzech setach odnieśli podopieczni Nikoli Grbicia. ​

Stalowcy, po wygranej w Zawierciu, z pewnością nie złożą broni i będą chcieli z Kędzierzyna - Koźla wywieźć punkty i umocnić się na bezpiecznej pozycji w tabeli. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha aktualnie plasują się na 12. pozycji w tabeli z dorobkiem 7 punktów.

Kędzierzynianie pozostają niekwestionowanym liderem PlusLigi w tym sezonie. Do tej pory rozegrali osiem spotkań, wygrywając wszystkie i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Spotkanie ze Stalą Nysa będzie pierwszym spotkaniem ZAKSY po powrocie do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem.

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.