Breadcrubs-image
Stal Nysa lepsza od BBTS-u Bielsko – Biała

Za Stalą Nysa kolejny mecz kontrolny przed sezonem 2020/2021. Po meczu sparingu w Jastrzębiu Zdroju, tym razem, w Hali Nysa drużyna zmierzyła się z pierwszoligowym BBTS-em Bielsko – Biała. Spotkanie podopieczni Krzysztofa Stelmacha rozstrzygnęli na swoją korzyść, wygrywając 3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 25:23).

​Spotkanie, po ustaleniach obu trenerów, zostało rozegrane w systemie czterosetowym bez względu na wynik. Spotkanie ostatecznie padło łupem nyskiej drużyny. Choć pierwszy set wygrali bielszczanie, kolejne trzy podopieczni Krzysztofa Stelmacha rozstrzygnęli na swoją korzyść, wygrywając całe spotkanie 3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 25:23).

Stal Nysa – BBTS Bielsko – Biała 3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 25:23)

Stal Nysa: Kaczorowski (6), Komenda (1), Bartman (18), M’Baye (8), Lemański (7), Łapszyński (18), Ruciak (L) oraz Zajder (4), Długosz (3), Bućko (2), Schamlewski (1), Szczurek, Dembiec (L)

BBTS Bielsko – Biała: Macionczyk (2), Siek (7), Hunek (9), Piotrowski (5), Tarasow (19), Krikun (8), Jaglarski (L) oraz Kapelus (7), Popik, Makowski (4), Marek (L)

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.